AŞKIM KAPIŞMAK YAZDI. AŞKIN BEDEN DİLİ.

AŞKIMIN BEDEN DİLİ”

Siz karşınızdaki ile konuşurken yani iletişim kurarken söylediğiniz kelimeler %10 konuşurken ki ses tonunuz %30 beden diliniz %60 etkiliyor.Yani insanlar en çok beden dilinizden etkileniyor.Bizler ise en çok kelimelere yatırım yapıyoruz.Hatta çoğu zaman insanlar hakkında hızlıca gerçekler yaratıp ,onları tanıdığımızı söylüyoruz peki doğru mu?Bedenin hangi hareketlerinden bu gerçekleri çıkarıyoruz.

Her insan yanar tutuşur AŞIK olmak için.Çünkü bilir insanoğlu AŞKIN her rahatsızlığa iyi geldiğini ve her bünyeyi devleştirdiğini.Kendi olmayı , başka bir şeye ihtiyaç duymamayı sağlar AŞK.Aşkın tarifi yok ama izleri işaretleri var.Bu eserde kadın ve erkeğin aşık olunca beden dillerinde neler olduğunu anlattım.Sözel kelimelerle aşkı anlattık yıllarca peki aşkın beden dilindeki ifadeleri neler , onları yazdım.Çünkü her erkek ve her kadın karşısındakinin kendisinden hoşlanıp hoşlanmadığını anlamak acaba bana aşık mı değil mi bilmek istiyor.Bunları da anlattım.

Sevdiğimizin bizim yanımızda iken mutlu olmasını isteriz.Bizi üzmemek için söylemez bazen ama bedeni konuşur yanımızda ben mutsuzum diye.Yanınızdakinin sizinle mutlu ya da mutsuz olduğunu anlamanın bazı ipuçları var,bedeni okumak hepsini yazdım sizi için

İnsanı en büyük destekçisi sadık bir eş sadık bir sevgili değilmidir?Aldatmasın yalan söylemesin isteriz.Bazen sonsuz güven gözümüzü kör eder.Kör gözle göremeyiz gerçekleri.Peki bizi aldatıyor sa,bize yalan söylüyorsa.Uzun zamandır şüpheleniyoruz ama bir türlü bulamayorsakgerçekleri.Size yalan söyleyen kadın ve erkeğin ,aldatanların beden dillerini yazdım.Bütün ipuçlarını inceleyin derim.

Bir ilişkiyi başlatmak ne zordur dimi ? Bazen bir erkek için kadını etkilemek bazen de bir kadın için erkeği etkilemek zor olabiliyor.Bilemiyorsak ne yapacağımızı okuyun derim bu kitabı.Çünkü kadını v e erkeği etkileme yöntemlerini yazdım.

Uzun zamandır tv de yüz okuma ve fotoğraf analizleri yapıyorum ,sizden gelen yoğun istek üzerine sizlerinde pratikte yüz analizi yapabilmeniz için yüz yapısının ne anlama geldiğini anlattım.

Aşk başlıyor güzel güzel ama sürmüyor sonsuza dek neden?Bizistiyorzu ki hep uzun sürsün ama olmuyor.Çünkü aşkın da her şey gibi evreleri var.Bu evreleri atlatmadan sevgiye ulaşmıuyoruz.Peki siz aşkınızın hangi evresindesiniz şu an ? Y ada aşkınızın hangi evresinde ayrıldınız aşkınızdan?Okuyunca yanıtlayacaksınız

 

Aşkım KAPIŞMAK

Facebook'la Yorum Ekle

comments